KONST / Litografier / Färglitografi 11565485
nr 1156 5485
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Den rosa stenen, signerad och numrerad 118/260, signerad, 1986, motivet: 30x30
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:55:09
18/1 14:55:15
500 kr
21/1 23:16:26
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson